26 Nisan 2017 Çarşamba, Ebeler Haftası

ÇİĞLİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

+90 (232) 329 81 59
Kaynak: ÇİĞLİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ | Yayınlanma Zamanı: 15.11.2016 22:13:06 | Okunma Sayısı: 196
CAN KARDEŞLİĞİ PROJESİ

3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası Etkinlikleri çerçevesinde; Çiğli İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz  konserde, CAN KARDEŞLİĞİ adını verdiğimiz projemizin tanıtımını yaptık ve tüm vatandaşlarımızı Can Kardeşi olmaya çağırdık.

 Çiğli İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Levent Özkan Can Kardeşliği Projesini tanıtarak “Çiğli İlçe Sağlık Müdürlüğü önderliğinde, Kaymakamlık ve bağlı resmi kurumlarla işbirliği içerisinde, Esnaf Odası, AOSB Müdürlüğü ve  STK' ların desteği ile yürütülen bir projedir ve Organ bağışı hakkında Çiğli İlçemizde bilinç ve duyarlılık seviyesini arttırarak, daha fazla organ bağışı kaydı alabilmek amaçlı başlatılmıştır. Destek olan kurum ve kuruluşlar CAN KARDEŞİ olarak anılmaktadır” dedi ve tüm Can Kardeşlere teşekkür etti. Çiğli Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlik, Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Türk Halk Müziği Korosu’nun unutulmaz müzik ziyafeti ile son buldu.

Konserin ardından Çiğli Kaymakamımız Dr. Yusuf GÜLER ve Belediye Başkanımız Hasan ARSLAN Organ Bağış Standı’nda organlarını bağışlayarak Çiğli Halkına örnek oldular.

Organ Bağışı’na Destek için bizimle bir araya gelen;  Çiğli Ak Parti İlçe Başkanı Sedat Karatekin, İzmir İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Özgür Sönmez, Çiğli Milli Eğitim Müdürü Mesut Uğurlu, Çiğli Gençlik ve Spor Müdürü Nedim Köksal, Çiğli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Saniye Buki, Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Arif Altıkulaç, Çiğli Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Sedat Arslan, Çiğli Esnaf Kredi Koop. Başkanı Taner Cömert, Çiğli Kanserle Savaş Derneği Başkanı Mahmut Polat ve diğer sivil toplum kuruluşları cana can katmak için Can Kardeşi oldular.


 

  

 

  Günün Menüsü
Mercimek Çorbası (134 kal.)
Pideli Köfte (409 kal.)
Mevsim Salatası (73 kal.)
(1 porsiyon değerleri)
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü